VCJC afdeling Honselersdijk

In de kerk hangt een foto met personen waar vaak wordt gevraagd: Wie zijn die?

Nu kunt u dit nalezen.

Bovenste rij:
Corrie van Staalduinen, Huib Burgersdijk, Joke Valstar, Arnold Knoppert, Jan Bouwman, Tini Burgersdijk, Henk Valstar, Leen Koppenol, Adri v.d. Wel, Ton Lobert, Arie de Jong, Arend Knoppert, Jannie v Dijk, Leen van Staalduinen, Piet Knoppert, Nic v.d. Wel.

Tweede rij:
Jan Breukel, L Breedveld, Nel v Staalduinen, Truus Vreugdenhil, Corrie Knoppert, Riet Janszen, Krijn van Staalduinen, Nel de Zoete, Jeanne v.d. Wel, Lena Vellekoop, Lenie van Zanten, Dini Spoel, Corrie Vellekoop, Tineke Koppenol, Truus Geldhof, Clazien Burgersdijk, An Sluis.

Derde rij:
Aad Lobert, Jaap Ruis, Jan Goedendorp, Leo de Zoete, Bert Boers, Gerrit Janszen, Koos Wassink, Wim Schoonderwaldt, Maarten Prins, Henkoma de Jong, Lies v.d. Wel, Jaap Breukel, Wim Vellekoop, Nico de Jong, Karel Nieuwland, Jan Knoppert, Corrie Westeijn, Ali Kool, Wil van Gelder.

Vierde rij:
Leen Kool, Anneke van Staalduinen, Monica Prins, Rini Janszen, Ineke Kool, Lia Knoppert, Ria Valstar, Gre Koppenol, Riet de Jong, Willy Knoppert, Corrie Boers, Tonnie Valstar, Hermien Geldhof, Leny Stoorvogel, Boukje Vellekoop, Ben Ruis, Ellie Gerritsen, Rokus Vellekoop, Lenie Spoel, Bea Janszen

3 gedachten over “VCJC afdeling Honselersdijk

 1. Goeiemorgen/-middag,
  Trof toevallig deze foto. Kleine aanpassing: Op rij 4 staat “Jaap Ruis”, dat moet zijn “Bernard (Ben) Ruis”

 2. Goedendag, ik vraag mij af wie Arend Knoppert is op de foto. Mijn oma heeft in 1965 voor het laatste een brief van Arend ontvangen, hij had gevoels voor mijn oma wat uit de brief was gebleken. Wij zijn erg benieuwd of dit de Arend Knoppert is die wij zoeken. Hij zou rond 1940/1943 geboren zijn. Zijn ouders hadden een rozenkwekerij. Als iemand meer weet over Arend Knoppert, of dat hij nog leeft
  Zou ik het graag willen weten.
  Mijn oma heet: Ans van der Meulen uit Zwijndrecht

  Groetjes,
  Julia

Reacties zijn gesloten.